• Saatler:
    Salı - Pazar, 10:00 - 19:00
  • Adres :
    Tepecik, Acısu Sk. bina no 2A, 41030 İzmit/Kocaeli

Get Appointment

kas-tasarimi-3242224

Kimler Kaş Tasarım Yaptırabilir?

Eğer her gün mutlaka kaşlarınızı düzeltmeniz, taramanız veya almanız gerektiğini hissediyorsanız, microblading kaş tasarımı sizi bu zahmetten kurtararak doğal bir kaş görünümüne sahip olmanızı sağlar.

Daha düzenli ve bakımlı bir görüntü için tercih edebilirsiniz.

Göz çevresinde yara izi bulunanlar bu yara izlerini gizlemek için kaş tasarımını tercih edebilir. Aynı zamanda microblading kaş tasarımı, kaşları seyrek ve ince olanların doğal bir şekilde kaşlarının gürleşmesine olanak tanır. Çok dolgun ve yoğun kaşlarınız varsa, microblading, minimum çabayla bakımlı ve özenli görünmenize yardımcı olabilir.

Microblading sadece kaşlar için değil saç dökülmesi için de etkili bir uygulamadır. Hastalık veya saç kıran gibi bir durum nedeniyle saç dökülmesi yaşadıysanız, kaşlarınıza microblading yaptırmak güveninizin artmasını sağlar. Saç dökülmesinden dolayı ince kaşlarınız varsa, microblading, görünüşünüz hakkında harika hissetmenizi sağlamak için ihtiyacınız olan uygulama.

Erkek Kaş Tasarım Rehberi

Artık erkeklerin dış görünüşüne önem vermediği bir efsaneden ibaret diyebiliriz. Şu an için kaş tasarımı, kaşlarına şekil vermek isteyen erkekler arasında daha da popüler hale geldi. Kaş tasarımı, erkeklerin kaşlarının daha bakımlı ve istedikleri gibi görünmesini sağlamak için tercih ettiği bir uygulamadır.

Microblading uygulaması ile erkek kaş tasarımı ile kadın kaş tasarımı arasında hiçbir fark yoktur. Microblading kaş tasarımı, cinsiyetten bağımsız bir işlemdir. Uygulamada ki farklılıklar, yüzün anatomisi ve uygulanacak kaş haritasının miktarıdır. Erkekler daha sert bakışlara, ifadesini belirginleştirmeye veya yüz hatlarına uygun düz kaşları tercih etme eğilimindedirler. Kadınlar ise, erkeklerin tercih ettiği düz kaş şeklinden ziyade keskin bir kavis etrafında odaklanan kaş şekillerini tercih etme eğilimindedir. Bu noktada ilk aşama olan kaş tasarımı noktasında kadın kaş tasarımından farklılık oluşturmaktadır. Fakat uygulamanın işlenişi olarak hiçbir fark bulunmamaktadır.

Microblading erkek kaş tasarımının popüler olmasının nedenlerinden biri doğal görünümlü kaşlara ulaşmanın kesin ve yarı kalıcı bir yol olmasıdır. İşlem izi olmadan, doğal ve düzenli kaşlara sahip olma fikri kaş tasarımı yaptıran erkek sayısını arttırmaktadır. Sosyal medya ve internette geçirilen zaman arttıkça, görünüşümüzün her zamankinden daha fazla inceleme altında olduğunu hissediyoruz. Bu duygu kadınlar için olduğu kadar erkekler için de geçerli. Kaş tasarımı veya Microblading işlemi yaptırmak, özgüveninizi artırmanın ve görünümünüzü iyileştirmenin güvenilir, basit ve hızlı bir yoludur.

  • Güvenli Hizmet
  • Kaliteli Ürünler
  • Kaliteli Hizmet
  • Profesyonel Ekip

Kalıcı Erkek Kaş Tasarımı Nedir?


Microblading kalıcı kaş tasarımı, doğal kaş kıllarının görüntüsünü yakalamak için pigment kullanılan yarı kalıcı bir dövme tedavisidir. Bu prosedür ile cilt ve kaş renginize uygun olarak cildinize işlenen bir düzine mikro iğneli küçük bir el cihazı kullanılır. Cihaz ile yapay tüyleri doğal olanlardan ayırt etmek neredeyse imkansız hale gelir. Bu uygulama, her sabah mükemmel şekillendirilmiş bir kaş ile uyanmanızı sağlayan bir yatırımdır. Aynı zamanda doğal görüntüsü ile yüzünüzde istediğiniz görünüme kavuşmanıza olanak sağlar.

Kadınlar, kaş şeklini tamamen değiştirmenin bir yolu olarak microblading kaş tasarımını tercih eder. Erkekler, kaşlarının doğal şeklini geliştirmek, kaşlarının daha dolgun ve kabarık görünmesini ister.

 

Erkek Kaş Tasarımı Kalıcılık Süresi Ne Kadar?


Ağda gibi diğer kaş işlemlerinden farklı olarak, microblading uzun ömürlü bir uygulamadır. Microblading işleminin bir buçuk veya iki yıla kadar dayanması mümkün olmaktadır. İlk uygulamadan hemen sonra, bakım için tekrar gelmeniz gerekmeden önce genellikle 4 haftalık bir iyileşme süresi bulunur. Bakım adımı isteğe bağlıdır, ancak küçük değişiklikler yapmanıza ve iyileştirilmesini istediğiniz yerleri düzeltme imkanı olduğu için uzmanlarımız tarafından tavsiye edilir.

İlk bakımınızdan sonra, cildinizin pigmente nasıl tepki verdiğine bağlı olarak her 12-18 ayda bir merkezimize bakımı için gelmenizi öneririz.

Hizmetler

Hami Yamak

Profesyonel hizmet almak
için bizimle temasa geçin.

Portfolyo

Randevu Al